Appartmento - Marghera -

  • 75 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Appartmento - Marghera - Milano med 1 sovrum, som ligger cirka 6 minuter till fots från Gelateria Marghera, erbjuder snabb tillgång till olika turistattraktioner i närheten. Den här 75 m² stora lägenheten rymmer upp till 4 gäster och erbjuder WiFi samt cykeluthyrning.

Den här lägenheten erbjuder ett komplett kök med kylskåp och diskmaskin.

Lägenheten har ett väldigt bra läge, inom 3 km från Katedralen och inom 2 km från Ambrosianska biblioteket. Det tar 30 minuter till fots att ta sig till Milanos centrum. Lägenheten Appartmento - Marghera - ligger cirka 10 minuter med bil från Giuseppe Meazza-stadion. Den närliggande tunnelbanestationen är De Angeli, några meter bort från boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Appartmento - Marghera - Milano
Dea Dreams - Marghera 43 Near San Siro Stadium
Mobilpris

Dea Dreams - Marghera 43 Near San Siro Stadium

8.1
Väldigt bra 160 recensioner
82 m från boendet
USD 188 USD 169
per natt
Pier Capponi Studios
Mobilpris

Pier Capponi Studios

9.2
Utmärkt 141 recensioner
495 m från boendet
USD 120 USD 108
per natt
Smart Home Citylife E Corso Vercelli, Milano
Mobilpris

Smart Home Citylife E Corso Vercelli, Milano

8.1
Väldigt bra 48 recensioner
579 m från boendet
USD 128 USD 115
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    13 km

    Tågstationer

    Milano Cadorna station
    1,8 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer011146-cni-06383,it011146c2btt73inz
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Appartmento - Marghera -?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Appartmento - Marghera - inkluderar bland annat Giuseppe Meazza-stadion, Katedralen, Ambrosianska biblioteket.
    • Hur stort är lägenheten Appartmento - Marghera -?
      Lägenheten Appartmento - Marghera - har en total yta på 75 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    13 km

    Tågstationer

    Milano Cadorna station
    1,8 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Appartmento - Marghera - Milano

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng